Vzduchotechnika

…zajišťuje výměnu vzduchu (přívod a odvod) z interiéru.  Výměnu vzduchu lze realizovat několika způsoby – přirozenou výměnou vzduchu – nucenou výměnou vzduchu – kombinací dvou předchozích. Nucenou výměnu vzduchu zajišťují ventilátory. Úkolem vzduchotechniky je odvod odpadního a přívod čerstvého vzduchu. Přívodní vzduch může být dle potřeb teplotně upravován výměníky s topnou vodou či elektrickými ohřívači. Přívod čerstvého vzduchu se doporučuje osadit filtrem, který vzduch zbavuje prachu a jiných nečistot.

Naše firma je schopna navrhnout řešení pro větrání Vašich prostor, ať už jde o haly, kanceláře, butiky, prodejny, kanceláře či toalety. Pro každého našeho klienta zpracujeme projekt podle dodané dokumentace a požadavků včetně sestavení podrobného rozpočtu. V případě objednávky zajistíme výrobu, dopravu a montáž vzduchotechnického zařízení. Po dokončení montáže zajistíme „zaregulování“, vystavíme technickou zprávu, případně vyhotovíme výkres skutečného provedení. Samozřejmostí je odvoz a likvidace starého zařízení (v případě výměny) a odpadu vytvořeného při montáži.

Po dokončení jsme schopni zajišťovat pravidelný servis s výměnami vzduchotechnický filtrů. Při sepsání servisní smlouvy si sami hlídáme intervaly kontrol dle požadavků klienta. Více v záložce SERVIS.

Naše poslední realizace: Pompo, LeoBaxiner, CoffieDay, PujabiFood , TřiPrasátka, …atp